wtorek, 13 sierpnia 2013

Podkład Esprit - ulubieniec ;-)

Dzisiaj przychodzę do Was z moim ulubieńcem! Odkryłam ostatnio podkład wręcz idealny! A mowa tu o Esprit Perfect Veil! :DMój jest w kolorze 201 Elegant beige (kolor jest niestety ciężko dostępny). Posiada idealny żółtawy odcień (jeśli macie cerę problematyczną wybierajcie właśnie podkłady z żółtym pigmentem optycznie zakrywa on m. in. przebarwienia, cienie pod oczami, czy żyły). Ma doskonałe krycie, przy czym jest lekki i nie zapychający :) Utrzymuje się na twarzy naprawdę cały dzień, w dodatku skóra świeci się dużo mniej co w przypadku podkładów powiedzmy sobie szczerze jest rzadko spotykane (mowa tu głownie o cerze tłustej i mieszanej).


Podkład posiada do nakładania "wbudowany" syntetyczny pędzelek, co dla osób które nie posiadają profesjonalnych pędzli i wykonują makijaż głownie dzienny bądź rzadko się malują jest dużym udogodnieniem. Pędzelek jest całkiem sympatyczny i dość dobrej jakości co ułatwia nałożenie podkładu. 

Cena podkładu to ok 30 zł., więc jak za podkład tak dobrej jakości jest bardzo przystępna. Skóra po nałożeniu jest pięknie wygładzona i ujednolicona. Szczerze polecam :-)

Całusy... :-* <3

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

***********************************************************************************************

KOMENTARZ POJAWI SIĘ PO ZATWIERDZENIU PRZEZ MODERATORA

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, są motywacja do dalszej pracy! ;-)

Nie musicie zostawiać linków do Waszych blogów w komentarzach. Sama często odwiedzam komentujących.

Na Wasze pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej!

Pozdrawiam ;-)
Milena

***********************************************************************************************

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...